Justin chce bojovať proti ...

25. listopadu 2009 v 9:43 | Eli26 |  Justn - Novinky
Justin chce bojovat proti zatčení jeho záznamového vice prezidenta pro nepokoje, které vypukly na plánovaném vystoupení na Long Island v New Yorku v pátek 20.listopadu 2009, které však nakonec bylo zrušeno.
Def Jam šéf James Rapp vedl Rooselvet Field nákupní centrum.Bieber nereagoval na žádost dát fanouškům vědět, jeho vzhled byl vyjádřen v čase prostřednictvím sicálnych sítí stránky Twitter.com
Bieber ale trval na tom, že šéf by neměl být zodpovědný za to, že ochranka centra bezpečnosti nemůže obsahovat 10 000 fanoušků, kteří se ukázali.
Zpěvák říká: "Centrum by mělo mít větší jistotu.Nikto nečekal, že se tAM objeví 10 000 fanoušků, ani já ne." Justin řekl: "Já budu dělat Trička, které říkají 'Free Rapp'."
Justin říká: "Nechci vypadat jako ten, který nemá rád sví fanoušky! Chci je všechny pozdravit, ale když k vám přijde policie a vezme vás a vaši mámu do vězení ... oni byli jako 'pokud nemáte jděte hned teď, budeme muset zatknout vás a vaši matku. 'Nesnažíme se deportovat, ja a moje máma jsme Kanaďani.Boli jsme stejně jako'oni '. Tak jsme se stáhli, odešli a ukázalo se, že policisté zadrželi jinou osobu.
Vice prezidenta záznamu.
Maly ho velmi rádi' Pokud Justin Twitter není pro každého jděte domů, pak budeme všechny posílat do vězení. 'Můj telefon je mrtev, neměl jsem tušení, co se deje.Poslali ho do vězení, protože jsem neměl čas na Twitter.Jeden fanoušek byl údajně zraněn, když nepokoje vypukly poté, co oznámil, že autogramiáda byla zrušená.Je mi velmi líto mých fanoušků
.Sem velmi rád, že tam všichni přišli. "
Do nemocnice prý převezli 5 lidí z lehkými zraneniami.Jeden fanoušek prozradil: "Lidé začali křičet 'Justin!' a běželi vpřed a zřítily provazy! "Také prozradil, že ji shodili na zem ve spěchu." Všichni se tlačili.Nwbyl žádný prostor k dýchání. "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WiwushiQ WiwushiQ | Web | 25. listopadu 2009 v 21:02 | Reagovat

Neviem,či sa mi to iba zdá,ale ten preklad je nejak podobný môjmu... takže ak si to prekladala z môjho webu zo slovenčiny do češtiny,uveď prosím zdroj,dalo mi to dosť námahy...

2 WiwushiQ WiwushiQ | Web | 25. listopadu 2009 v 21:32 | Reagovat

Možno spriatelím... ale poviem ti pravdu, spriateliť s blogom,ktorý odomňa kopíruje,no neviem... ale uvidíme :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama